Vandaag gaat het NK padel voor Milou & mij van start. De afgelopen dagen zijn er al veel wedstrijden gespeeld in zowel Amsterdam als bij Sla Raak in Oisterwijk. Het niveau van padel in Nederland is stijgende!
Het toernooi waar Milou & ik naar hebben uitgekeken gaat vandaag dan eindelijk van start. We hebben goed gepresteerd in alle voorbereidingstoernooien, maar nu moet het dan echt gaan gebeuren. Doordat we als eerste geplaatst zijn hebben we in de eerste ronde een bye ontvangen. We beginnen ons toernooi in de kwartfinale.
Vanavond om 19:30 spelen we onze eerste wedstrijd. De tegenstanders zijn nog niet bekend, dit zullen óf Sem Wensveen & Dominique Karregat óf de net 18-jarige Maaike Betz (nog gefeliciteerd!!) & Anastasiya Mulder gaan worden.

Als wij deze wedstrijd weten te winnen spelen we zondag om 12:00 de halve finale.
De finale wordt gespeeld op zondag om 15:00.
Het NK wordt live gestreamd door de KNLTB. De livestream is te bekijken via deze link: https://www.facebook.com/watch/live/?v=690095748522036&ref=watch_permalink.
Het is nog niet bekend of onze wedstrijd vanavond gestreamd wordt, de eventuele halve finale & finale worden sowieso gestreamd.
Ik heb vandaag ook de eer ontvangen van de KNLTB om een dag hun Instagram over te nemen. Ben je benieuwd hoe mijn matchday eruit ziet? Je kunt me vandaag volgen via het verhaal van de KNLTB Padel Instagram. Deze is hier te vinden: https://www.instagram.com/knltbpadel/?hl=nl